Desi Alarm ve Güvenlik

Desi Alarm ve Güvenlik

Ülkemizde hırsız ihbar, algılama ve alarm sistemleri şirketi dendiğinde aklınıza Desi gelmeli. Yerli üretim, dağıtım ve satış sonrası desteği ile Türkiye’de faaliyet gösteren ender alarm firmalarından biridir. Yıl 1991 ‘i gösterdiğinde İstanbul’da kurulmuş olan marka, ilk etapta otomobil alarm sistemleri ile çalışmalarına başlamıştır. Teknolojinin adım adım gelişmesi, bilgisayarın elektronik sektörüne olan pozitif etkileri ile günümüz faaliyetlerine geçişini hızlandırmıştır. Ev ve iş yeri alarm sistemleri ile şu sıralar sıklıkla tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Desi Alarm ve GüvenlikDesi alarm ürünlerinin fiyat skalasına göz attığınızda diğer yüksek mebla gerektiren markaların altında kaldığını fark edebilirsiniz. Kaliteyi, makul fiyata üretebilme esasına dayanan satış politikası da bunun kanıtıdır. Ev ya da iş yeri alarm sistemi ihtiyacı olan kimselerin girdikleri pazar araştırması neticesinde ve elde ettikleri fiyatlar ile bunu görebilmektedir. Tüm Türkiye genelinde ekonomik fiyatlar ile bayilerine, bayileri ise de son kullanıcılarına düşük fiyat avantajlarını açık bir şekilde yansıtmaktadır.  20’yi aşkın “pantent“, “faydalı model” ya da “endüstriyel tasarım” belgesi bulunmaktadır.

Kablolu ya da kablosuz hırsız alarm sistemleri ile tüketicisine ulaşan Desi, sahip olduğu alarm teknolojini Ar-Ge ekibi ile daha da ileri taşımayı hedeflemektedir. Hırsız alarm yanı sıra parmak izli geçiş ve kapı teknolojileri alanında da hızla faaliyet gösteren Desi, kamera sistemleri, oto alarm ve aksesuarları, yapı otomasyonu, uzaktan kumanda ve RF alıcıları, savunma sistemleri ile ürün geliştirme hizmetlerini de sorunsuz sunmaktadır.

Desi alarm kablolu ya da kablosuz ürünlerine kısaca göz attığımızda Metaline WTKS, Ecoline WS, Proline WKS, Proline WTKS, Proline WTKS+ en bilinen ve yaygın kullanım alanları bulunan modellerini görüyoruz.