HAKKIMIZDA

 

2007 yılında başlayan güvenlik sistemleri proje; montaj, kurulum, devreye alma ve eğitim hizmetleri faaliyetimiz hızla sürmektedir. Müşteri istek ve ihtiyaçları yönünde kurguladığımız sistemler, güvenilir markalar eşliğinde çalıştırılmaktadır. İşinde profesyonel ve dikkat yoğunluğu içinde çalışması esas olan ekibimiz, daha güvenilir mekanları inşa etmek üzere çalışmaktadır.

Şirketimiz güvenlik kameraları, hırsız alarm ve ihbar, yangın algılama, geçiş kontrol sistemleri ile oto park bariyeri, ortam izleme üst düzey çalışmaları üstlenmektedir. Uluslar arası bazda üretimi bulunan, geniş ve büyük çaplı projelerin tercih ettiği markalar doğrultusunda sistemler tercih edilmektedir. Global markaların kamera, alarm, yangın ya da geçiş kontrol sistemlerini içeren ana kartların ülkemizde yaygınlığını sağlamayı amaçlamaktayız.

Dürüstlük

Geliştirilen tüm ilişki ve çalışmaların esası dürüstlük ilkesine dayandırılmaktadır. Karşılıklı ilişkilerin temelinde doğruluk ve dürüstlük teorisi ile pratiği yatmaktadır.

Gizlilik

Müşterilerinin kendisinde saklı gizli bilgilerinin, bir başka üçüncü şahıs ya da şirket ile paylaşmamak gibi altın ve özel bir kuralımız bulunmaktadır. Karşılıklı güvenin ve gelişen kanaat ile daha profesyonel ölçüde ilişkiler kurulmaktadır.

Sorumluluklarımız

Bize düşen daima doğruluk, dürüstlük ve insanlık adına yerine getirmeyi taahhüt ettiğimiz sorumlulukları yerine getirmektir. Dalında profesyonel yaklaştığımız mesleki icraat içinde, tüm sorumluluk bilincini ve yükümlülüklerimizi içimizde hissederek yaklaşmaktayız.